Кожна сучасна держава в процесі свого становлення й розвитку так чи інакше стикалася з мовним питанням.  як правило, рано чи пізно надавала перевагу єдиній державній, інакше кажучи офіційній, мові. Ця необхідність випливає із самої природи держави, з її суті й призначення. Адже держава, принаймні сучасна цивілі­зована, покликана не тільки забезпечувати захист населення певної території від зовнішніх посягань і підтримувати вну­трішній порядок у країні. Вона — і це, можливо, її найважли­віша функція — з конгломерату людей, попри всі їхні, часом навіть протилежні особисті, групові, класові, етнічні інтереси, врешті-решт творить єдине суспільство, злагоджений діючий організм, здатний цілеспрямовано сконцентровувати свої фі­зичні й духовні ресурси і, отже, самореалізовуватися.

ДПА, ЗНО лякає кожного школяра. Але чи варто так боятися цих екзаменів? Чи насправді життя випускника одинадцятого чи дев'ятого класу тяжке та нервове? Я постараюся розкрити всі секрети та дати гарні поради, адже я все це пережила, та здала на гарну оцінку кожний тест.
Багато хто з підлітків та навіть їх батьки вважають, що ці екзамени дуже тяжкі та їх практично не можливо написати на високий бал, якщо ти не супер розумний талант, але це буде перший міф, який я зруйную. Також багато уваги буде приділено різним способам, як зберегти своє здоров'я в стресовому стані.
Загалом це відео повністю розкриє тему ДПА та ЗНО, покаже, що їх не потрібно боятися. Ці тести здають всі діти і ти здаси точно ! smile