Гербова Печатка Президента України

5395 Україна
печатка президентаГербова печатка Президента України має круглу форму. У центрі — зображення малого Державного Герба України, над яким по колу написано «Президент України». Під зображенням малого Державного Герба України — стилізоване зображення відзнаки Президента України «Ордена князя Ярослава Мудрого». Гербова печатка Президента України використовується для засвідчення підпису Президента України на грамотах, посвідченнях до президентських відзнак і почесних звань України, а також на посланнях Президента України главам інших держав.

Печатка з написом «Уряд УНР в екзилі» (фр. у вигнанні) зберігалася у президента, що знаходився в еміграції — М. Плав'юка — і після проголошення незалежності була передана всенародно обраному Президенту України Леоніду Кравчуку.

Рукоятка президентської печатки прикрашена лазуритовою кулею, яка, завдяки фактурі каменя, на вигляд нагадує знімок Землі з космосу. Тубус печатки позолочений, тому за кольоровою гамою вона відповідає національному прапору України: блакитний верх і жовтий низ. Виготовлена печатка зі срібла і важить майже 500 г. Її виготовив за тиждень київський ювелір Михайло Чебурахін.
Якщо щось незрозуміло, постав запитання. Але спочатку зареєструйся

україна, символи України, Печатка

Схожі матеріали